T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

T.C. SAĞLIK BAKANLIĞI Samsun İl Sağlık Müdürlüğü SBÜ Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi

Facebook Twitter Google Plus Linkedin

Akademik Teşvik Puan Belgeleri

Güncelleme Tarihi: 08/12/2020             04.03.2020 tarih ve 31058 sayılı resmi gazetede yayınlan yeni SAĞLIK BAKANLIĞINA BAĞLI SAĞLIK TESİSLERİNDE GÖREVLİ PERSONELE EK ÖDEME YAPILMASINA DAİR YÖNETMELİK gereği bilimsel çalışma puanlarında değişiklik yapılmıştır.

 

 

           Akademik teşvik puanları yılın ilk 6 ayı ve son 6 ayı olmak üzere hastanemiz Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu üyeleri tarafından değerlendirilmektedir. İlk 6 aylık döneme ait puanlar haziran ayının 1 'i ile 30 ' u arasında , ikinci 6 aylık döneme ait puanlar ise o aralık ayının 1 ' ile 31 ' i ne kadar kurumumuz Tıpta Uzmanlık Eğitim Kurulu birimine dosya halinde teslim edilmesi gerekmektedir.

          

             Bilimsel çalışma destek puanı talebinde bulunan kişiler; çalışmaları ile ilgili bir dosya hazırlayacak olup, dosya içeriğinde bulunması gereken belgeler aşağıda belirtilmektedir;

  1. Dilekçe (Ek 1)   (Bilgisayar ortamında doldurulacak ve Islak imzalı olacak)

     

  2. Atıf Tablosu (Ek 3),  (Bilgisayar ortamında doldurulacak ve Islak imzalı olacak)

     

  3. Bilimsel Çalışmalar Destek Puanı Formu  (her bir çalışmanın puanlaması ve çalışmaların toplam puanı form üzerinde doldurulmuş haliyle) (Ek 4), (Bilgisayar ortamında doldurulacak ve Islak imzalı olacak)
               
         4. Önemli Not

     

         5.Örnek Atıf Listesi