Basında HastanemizSamsun’da 23.Ulusal Pediatrik Beyin Cerrahi Kursu Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilen “23.Ulusal Pediatrik Beyin Cerrahi Kursu”nun açılışı Sağlık Bilimler Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapıldı.
Türkiye’nin farklı şehirlerinde gerçekleştirilen “23.Ulusal Pediatrik Beyin Cerrahi Kursu”nun açılışı Sağlık Bilimler Üniversitesi (SBÜ) Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde yapıldı. 23.Ulusal Pediatrik Beyin Cerrahi Kursu; Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Beyin Cerrahı Dr. Vaner KÖKSAL’ın organizatörlüğünde gerçekleştiriliyor. Programda açılışı konuşmalarını Samsun Eğitim ve Araştırma Hastanesi Başhekimi Doç. Dr. Ahmet ŞEN ve Prof. Dr. Suat ÖKTEM gerçekleştirdi. Başhekim Doç. Dr. Ahmet ŞEN; “Şehrimizde 14-16 Şubat tarihleri arasında gerçekleşecek olan kursumuzun tüm katılımcılarına teşekkür eder, katkılarından dolayı herkese teşekkür ederiz” şeklinde konuştu. Açılış konuşmalarından sonra program Samsun Bilim Sanat Okulu Çocuk Korosu’nun müzik dinletisiyle devam etti.

Haber Kaynağı :         https://www.habersamsun.com.tr/saglik/samsunda-23ulusal-pediatrik-beyin-cerrahi-kursu-h5887.html