![GENEL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ.JPG GENEL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ.JPG](https://dosyahastane.saglik.gov.tr/Resim/97972/0/genel-yogun-bakim-unitesijpg.png)
GENEL YOĞUN BAKIM ÜNİTESİ
Genel Yoğun Bakım Ünitesi; 1. Katta yer almaktadır. 8 yatak ile 1. Basamak yoğun bakım hizmeti verilen ünitemizde 1 İç Hastalıkları Uzmanı, 10 Hemşire, 5 Personel, 1 Sekreter görev yapmaktadır. Ağır metabolik bozukluklar, ağır böbrek yetmezlikleri, diyabet komaları, ağır gastrointestinal sistem kanamaları, dahili yan dal branş hastaları ve nörolojik hastalara yoğun bakım hizmeti verilmektedir.